Meble sklepowe

W fabryce Kostar zaprojektujemy i wyprodukjemy Państwa wymarzone meble. Gwarantujemy, że każdy element jest produkowany w naszej firmie.

Doświadczenie w realizacji projektów.

Realizujemy najbardziej wymagające projekty. Doświadczony zespół konstuktorów i kadra odpowiedzialna za wykonanie projektu gwarantuje jakość i terminowość realizacji.

.

Wymagające Projekty

Specjalizujemy się w produkcji i realizacji najbardziej wymagających projektów. Nowoczesny park maszynowy i doświadczona kadra zapewnia gwarancję sukcesu.

 

Meble Gięte wg. Projektu

Posiadamy doświadczenie w produkcji mebli giętych, przeznaczonych do realizacji komercyjnych. Zrealizujemy każdy najtrudniejszy projekt, który macie Państwo w Waszych projektach.

 

.

.

Zastosowane w projektach różne materiały.

Corian , Lite Drewno , Płyty Drewnopochodne, HPL, Forniry, Laminaty, Sklejki. Masz projekt wymagający dokładności i potrzebujesz partnera przestrzegającego terminów? Skontaktuj się z nami.

 

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc tempus aliquet justo ut iaculis. Suspendisse dui nisl, molestie eu neque id, fermentum imperdiet nisi. Sed venenatis sapien ac fringilla lobortis. Integer pulvinar at nisl vel semper. Sed lobortis odio est, in semper dui luctus ac. Integer massa odio, lacinia a felis et, rhoncus euismod tellus. Fusce accumsan enim a odio dictum cursus. Vivamus turpis lorem, aliquam non nulla in, pellentesque vehicula risus.

.

Co nas wyróżnia

Jakość bez kompromisów to daje nam przewagę na konkurecją. Nie proponujemy konstrukcji drzwi z mdf bo wiemy, że ma to jedynie ekonomiczny wymiar. Skupiamy się na produkcie, który ma służyć przez wiele lat. Nic nie jest w stanie zastąpić konstrukcji drewnianej, każde inne rozwiązanie będzie jakościowo gorsze.

Państwa pomysł i nasza realizacja da efekt, którym będziecie cieszyć się przez wiele lat.